Remont świetlic wiejskich
W roku bieżącym, przeprowadzono remont dwóch świetlice wiejskich – w Radostowie i Mściszowie. W ramach przeprowadzonych prac wykonano: wymianę okien, wymianę - cyklinowanie i lakierowanie podłogi, centralne ogrzewanie, wykafelkowano toalety. Remont świetlicy w Radostowie zakończono w miesiącu sierpniu, a świetlicę w Mściszowie oddano do użytku w miesiącu wrześniu.
Ponadto na przełomie miesiąca września i października przeprowadzono renowację elewacji na budynku świetlicy w Nawojowie Łużyckim.
Jednocześnie informujemy, iż w przyszłym roku budżetowym przewidujemy przeprowadzenie remontu kapitalnego kolejnej świetlicy. Niemniej jednak o tym, która świetlica będzie remontowana, zdecydują radni nowej kadencji.

23 10 2006

Schronisko dla zwierząt