Sukces Świętych Radostów
Tenisiści stołowi „Świętych Radostów” odnieśli kolejny sukces. Uczestnicząc w Dolnośląskim finale Turnieju tenisa Stołowego w ramach VIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Turniej odbył się w dniu 15 kwietnia bieżącego roku w hali sportowej szkoły podstawowej w Krasnowicach. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z 30 miast i gmin województwa dolnośląskiego. Gminę Lubań reprezentowali : Klaudia Szłabowicz – młodziczki, Przemysław Kwiatkowski – młodzicy, Joanna Michalik – kadetki, Mariusz Łazarowicz, Grzegorz Łazarowicz, Piotr Szłabowicz – kadeci, Anna Kociołek – juniorki, Wójtowicz Mateusz, Łukasz Zimroz – juniorzy, Renata Kociołek – seniorki. Zawodnicy zajęli czołowe lokaty, plasując się w punktacji ogólnej na zaszczytnym 4 miejscu.
W tym momencie chcielibyśmy pogratulować przede wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju za tak ogromny sukces, ale również dla Ks. Marka Kurzawy za tak wspaniałe przygotowanie zawodników.

25 04 2007

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań