Sukces Świętych Radostów
Tenisiści stołowi „Świętych Radostów” odnieśli kolejny sukces. Uczestnicząc w Dolnośląskim finale Turnieju tenisa Stołowego w ramach VIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Turniej odbył się w dniu 15 kwietnia bieżącego roku w hali sportowej szkoły podstawowej w Krasnowicach. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z 30 miast i gmin województwa dolnośląskiego. Gminę Lubań reprezentowali : Klaudia Szłabowicz – młodziczki, Przemysław Kwiatkowski – młodzicy, Joanna Michalik – kadetki, Mariusz Łazarowicz, Grzegorz Łazarowicz, Piotr Szłabowicz – kadeci, Anna Kociołek – juniorki, Wójtowicz Mateusz, Łukasz Zimroz – juniorzy, Renata Kociołek – seniorki. Zawodnicy zajęli czołowe lokaty, plasując się w punktacji ogólnej na zaszczytnym 4 miejscu.
W tym momencie chcielibyśmy pogratulować przede wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju za tak ogromny sukces, ale również dla Ks. Marka Kurzawy za tak wspaniałe przygotowanie zawodników.

25 04 2007

Platforma zakupowa

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Obrady Rady Gminy Lubań