biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1079192

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Sukces Świętych Radostów
Tenisiści stołowi „Świętych Radostów” odnieśli kolejny sukces. Uczestnicząc w Dolnośląskim finale Turnieju tenisa Stołowego w ramach VIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Turniej odbył się w dniu 15 kwietnia bieżącego roku w hali sportowej szkoły podstawowej w Krasnowicach. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z 30 miast i gmin województwa dolnośląskiego. Gminę Lubań reprezentowali : Klaudia Szłabowicz – młodziczki, Przemysław Kwiatkowski – młodzicy, Joanna Michalik – kadetki, Mariusz Łazarowicz, Grzegorz Łazarowicz, Piotr Szłabowicz – kadeci, Anna Kociołek – juniorki, Wójtowicz Mateusz, Łukasz Zimroz – juniorzy, Renata Kociołek – seniorki. Zawodnicy zajęli czołowe lokaty, plasując się w punktacji ogólnej na zaszczytnym 4 miejscu.
W tym momencie chcielibyśmy pogratulować przede wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju za tak ogromny sukces, ale również dla Ks. Marka Kurzawy za tak wspaniałe przygotowanie zawodników.

25 04 2007


 

AKTUALNOŚCI

Platforma zakupowa

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

RADA GMINY

Obrady Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze