Rozpoczęto procedurę planistyczną
Gmina Lubań uchwaliła w 2005 roku plan zagospodarowania przestrzennego. Od chwili uchwalenia planu, do tutejszego urzędu gminy, sukcesywnie wpływały wnioski głównie osób indywidualnych o dokonanie zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. W marcu bieżącego roku zainteresowane osoby zostały powiadomione o organizowanym spotkaniu z projektantami w celu ewentualnego rozpatrzenia wniosku i przystąpienia do zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Lubań. Przedmiotowe spotkanie miało miejsce na początku kwietnia br. Zaakceptowano 33 wnioski. W związku z powyższym przygotowano stosowne projekty uchwał, które podczas VII Sesji Rady Gminy Lubań w dniu 19 kwietnia 2007 roku zostały uchwalone. Tym samym gmina rozpoczęła procedurę planistyczną z zamiarem dalszego ekspansywnego jej rozwoju.
25 04 2007

Schronisko dla zwierząt