Odbyły się wybory uzupełniające do rady Gminy Lubań
W dniu 22 kwietnia bieżącego roku przeprowadzono wybory uzupełniające do Rady Gminy Lubań w okręgu wyborczym nr 6 w Pisarzowicach. Wybory zarządzono wskutek zrzeczenie się mandatu radnego przez Pana Zbigniewa Zjawin, który został powołany przez Wójta Gminy Lubań na swojego zastępcę. W niedziele do urny poszło 292 mieszkańców na 1219 uprawnionych do głosowania. W wyborach brało udział trzech kandydatów. Największą liczbę głosów otrzymał Pan Jerzy Szpytma. Na najbliższej sesji rady gminy wyłoniony w wyborach kandydat złoży uroczyście ślubowanie i oficjalnie rozpocznie pełnić funkcję radnego.
25 04 2007

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali