biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1160981

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Dzień Strażaka
Szanowni Druhowie

BOGU NA CHWAŁE, LUDZIOM NA POŻYTEK


To hasło na sztandarach ukazuje, że nie jest to zwyczajne działanie, to szlachetna służba od pokoleń – ludziom i Ojczyźnie. Potrzeba bezpieczeństwa, potrzeba więzi społecznych to naturalne oczekiwania każdego człowieka.
W lokalnych społecznościach udział w strażackiej rodzinie pozwala realizować osobiste zainteresowania, rozwijać różnorodne uzdolnienia i formy aktywności.
W lokalnych społecznościach udział w strażackiej rodzinie pozwala realizować osobiste zainteresowania, rozwijać różnorodne uzdolnienia i formy aktywności.
Jesteście od lat nieodłącznym elementem wiejskiego krajobrazu, niezmiennie ratując życie ludzi i ich dobytek, tworząc barwną panoramę działań społecznych w kulturze, sporcie, wychowaniu nowych pokoleń strażaków, rozbudowie infrastruktury podnoszącej atrakcyjność życia w małych miejscowościach.
Dziękuję za wszystkie formy aktywności, za szacunek dla naszej tradycji, a jednocześnie unowocześnienie działań, by uprzedzić nieszczęścia i ochronić życie i mienie.
Życzę pomyślności w realizacji przyjętych programów, by sprostać współczesnym wymaganiom, by – jak dotychczas – strażacy polscy byli znaczącymi liderami lokalnych społeczności w kraju, a także w rozwijającej się współpracy międzynarodowej.
Życzę bezpiecznych powrotów z akcji ratowniczych, zdrowia i szczęścia osobistego.

Z wyrazami szacunku

WÓJT GMINY LUBAŃ
Mirosław Herdzik
02 05 2007


 AKTUALNOŚCI

Projekt "Ocalamy"

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Sudety 2030

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze