Zebranie wiejskie w Kościelniku
W dniu 18 maja 2007 roku w Szkole Podstawowej w Kościelniku odbyło się zebranie wiejskie. W zebraniu wzięli udział Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik oraz Zastępca Wójta Gminy Lubań – Zbigniew Zjawin. Zebranie otworzył i prowadził Sołtys sołectwa Kościelnik – Pan Marian Witwicki. Głównym punktem zebrania było zatwierdzenie preliminarza wydatków zaplanowanych przez Radę Sołecką. Ponadto poruszono wiele bieżących spraw nurtujących mieszkańców Kościelnika. Między innymi : problem z bezpańskimi psami, selekcja odpadów oraz budowa kanalizacji. Na zebraniu podjęto decyzję o organizacji Dnia Dziecka z udziałem dzieci niepełnosprawnych.
28 05 2007

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań