Zebranie wiejskie w Pisarzowicach
W dniu 24 maja 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Pisarzowicach odbyło się spotkanie z mieszkańcami Pisarzowic. W zebraniu udział wzięli: Zastępca Wójta Gminy Lubań – Zbigniew Zjawin oraz pracownicy urzędu gminy: Pani Regina Furdykoń, Pan Marian Bokłak oraz Pani Aneta Usyk. Zgodnie z zaproponowanym porządkiem spotkania mieszkańcy zainteresowani byli następującymi tematami :
- wyrabianie dowodów osobistych dla dzieci;
- podcięcie drzew rosnących przy drodze powiatowej biegnącej przez wieś;
- szambo przy świetlicy wiejskiej,
- pomalowanie garbów na drogach gminnych;
- postawienie barierek w najbardziej niebezpiecznych punktach Pisarzowic;
- budowa boiska;
- wyasfaltowanie drogi na tzw. kolonię.

Wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie powyżej wymienione sprawy udzielił Pan Zbigniew Zjawin – Zastępca Wójta Gminy Lubań. Mieszkańcy Pisarzowic przyjęli ze zrozumieniem i satysfakcją udzielone wyjaśnienia. Innych spraw nie poruszono.
28 05 2007

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali