Zebranie wiejskie w Pisarzowicach
W dniu 24 maja 2007 roku w świetlicy wiejskiej w Pisarzowicach odbyło się spotkanie z mieszkańcami Pisarzowic. W zebraniu udział wzięli: Zastępca Wójta Gminy Lubań – Zbigniew Zjawin oraz pracownicy urzędu gminy: Pani Regina Furdykoń, Pan Marian Bokłak oraz Pani Aneta Usyk. Zgodnie z zaproponowanym porządkiem spotkania mieszkańcy zainteresowani byli następującymi tematami :
- wyrabianie dowodów osobistych dla dzieci;
- podcięcie drzew rosnących przy drodze powiatowej biegnącej przez wieś;
- szambo przy świetlicy wiejskiej,
- pomalowanie garbów na drogach gminnych;
- postawienie barierek w najbardziej niebezpiecznych punktach Pisarzowic;
- budowa boiska;
- wyasfaltowanie drogi na tzw. kolonię.

Wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie powyżej wymienione sprawy udzielił Pan Zbigniew Zjawin – Zastępca Wójta Gminy Lubań. Mieszkańcy Pisarzowic przyjęli ze zrozumieniem i satysfakcją udzielone wyjaśnienia. Innych spraw nie poruszono.
28 05 2007

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań