biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102648

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Otwarcie szkoły podstawowej w Pisarzowicach
Jak wiadomo dotychczas szkoła mieściła się w budynku zabytkowego pałacu. Niemniej jednak jego stan techniczny zagrażał dzieciom i nauczycielom. Stąd też radni Rady Gminy Lubań około cztery lata temu zdecydowali o zaadoptowaniu bloku żywieniowego przy Gimnazjum Publicznym w Pisarzowicach na szkołę podstawową. Prace udało zakończyć się w bieżącym roku. W ten sposób uczniowie i nauczyciele zyskali wspaniały budynek. Wchodząc do szkoły odczuwa się ciepło ( wspaniała kolorystyka ).
W ramach realizowanego przez szkołę programu „Szkoła Myśląca o Każdym” zorganizowano w dniu 15 czerwca bieżącego roku uroczyste otwarcie szkoły. Na uroczystości przybyli goście z zaprzyjaźnionej gminy Jonsdorf z Niemiec w osobach : burmistrza, nauczycielki z trójką uczniów, przedstawiciela straży pożarnej wraz z małżonką. Ponadto przedstawiciele samorządu, policji, straży granicznej.
Z okazji święta uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali program artystyczny oraz przedstawili historie szkoły.
Po zakończeniu części oficjalnej zaproszeni goście, mieszkańcy Pisarzowic i rodzice zwiedzali szkołę. O godz. 14.00 rozpoczęła się druga część uroczystości, tj. piknik sportowo – rekreacyjny z udziałem uczniów i rodziców. Zabawa trwała do godzin popołudniowych.29 06 2007


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze