III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAŃ
W dniu 24 czerwca 2007 roku odbył się w Henrykowie Lubański turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubań. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn z Radostowa, Pisarzowic, Lubania oraz Gminy Lubań i dwie drużyny z Henrykowa. Organizatorem tegorocznego turnieju był LZS Henryków.
Turniej otworzył Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik. W wystąpieniu podkreślił, iż turniej organizowany jest po raz trzeci. Jest to impreza stała wpisana do kalendarza imprez gminnych. Rozgrywki rozpoczęły się punktualnie o godz. 10.00 i zakończyły się około godz. 18.00. Ostatecznie i niestety puchar zdobyła drużyna z Lubania. Drugie miejsce zajął LZS Radostów, a trzecie drużyna z Pisarzowic.
Każdy z zawodników otrzymał bigos oraz napoje chłodzące. W tym miejscu pragniemy podziękować za trud włożony w przygotowanie turnieju.

Najlepszym strzelcem został Pan Sebastian Andrychów ( drużyna z Lubania )
Najlepszym bramkarzem został Pan Michał Baryżewski ( LZS Radostów )

Zdjęcia z turnieju
29 06 2007