biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1009225

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Medalowe zdobycze ŚWIĘTYCH Radostów
Dzięki osobistemu zaangażowaniu i pomocy finansowej Wójta Gminy Lubań Mirosława Herdzika i kilku innych sponsorów udało się po raz czwarty zawodnikom LKS „Święci” Radostów wyjechać na Parafiadę.
XIX Igrzyska Parafiadowe rozegrane w Warszawie zgromadziły w tym roku ponad 3,5 tysiąca młodych sportowców z całej Polski i 10 krajów Europy, startujących w 15 konkurencjach.
Tenisiści stołowi z klubu „Święci” Radostów i tym razem zapisali się w sportowej historii Parafiady bardzo dobrymi osiągnięciami, zdobywając trzy medale (srebrny i dwa brązowe) oraz kilka miejsc w pierwszej dziesiątce.
Anna Kociołek (srebrno), Piotr Kociołek (2 x brąz), Mateusz Wojtowicz (czwarte i piąte miejsce), Klaudia Szłabowicz (czwarte miejsce), należeli do czołówki zawodów, w których uczestniczyło ponad 250 tenisistów stołowych na obiektach sportowych SGGW w stolicy.
Ogromna liczba zawodników, perfekcyjne sędziowanie i sprawna organizacja igrzysk to wielki sukces organizatorów. Poza tym, jest to chyba jedyna ogólnopolska impreza sportowa, na której mogą pokazać swoje umiejętności młodzi sportowcy z małych, prężnych klubów, systematycznie szkolących wiejskie talenty sportowe.
I tylko szkoda, że na XIX Parafiadzie Dolny Śląsk reprezentowały zaledwie dwa kluby. Tym większa wdzięczność działaczy i zawodników „Świętych” dla samorządowców Gminy Lubań.

20 07 2007


 AKTUALNOŚCI

Schronisko dla zwierząt

OGŁOSZENIA

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze