Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Lubań
12 października 2007 roku odbyło się spotkanie nauczycieli ze wszystkich szkół gminnych. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik. W swoim imieniu, jak i również w imieniu Przewodniczącego Rady Gminy – Jacka Jaworskiego, złożył życzenia nauczycielom, pracownikom obsługi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w proces nauczania. Podczas uroczystości wójt gminy wręczył nagrody następującym nauczycielom: Panu Mariuszowi Łuczko, Pani Urszuli Serewis i Pani Wiolecie Cwynar. Niezależnie od wójta gminy dyrektorzy poszczególnych szkół również nagrodzili swoich nauczycieli. Pani Ewa Pietrzyk – dyrektorka Szkoły Podstawowej w Kościelniku wyróżniła dotychczasowa pracę nauczycieli: Pani Anity Kocuła, Pani Teresy Kowalczyk, Pani Beaty Roszkowskiej oraz Pana Dariusza Urban. Dyrektorka Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach _ Pani Bożena Szwedko nagrodziła nauczycieli w osobie: Pani Wacławy Haręzga, Pani Edyty Sobotko, Pana Lesława Szwedko. Pan Jerzy Telatyński – dyrektor Szkoły Podstawowej w Radostowie do grona laureatów wskazał Panią Annę Kłodzińską, Panią Izabelę Morawską oraz Pana Jerzego Wiśniewskiego. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radogoszczy – Waldemar Rink wysoko ocenił pracę następujących nauczycieli: Pani Anny Cierlik – Telatyńskiej, Pani Krystyny Leszczyńskiej oraz Pana Krzysztofa Sudomlaka. Pan Ryszard leszczyński – dyrektor Gimnazjum Publicznego im. Aleksandra Fredry w Pisarzowicach nagrodził: Panią Monikę Chmielewską, Panią Lucynę Janusz, Panią Monikę Ozga, Panią Annę Wyka – Owsiuk oraz Pana Mariusza Łuczko.
Korzystając z okazji pragniemy złożyć życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom. Dziękujemy za Waszą odpowiedzialność, za upór i dążenie do osiągania jak najlepszych wyników dydaktycznych i wychowawczych. To Nauczyciele, pomimo wielu różnych trudności z ogromną pasją i zaangażowaniem kształtują umysły i serca młodych ludzi.
Dyrektorom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom obsługi najserdeczniejsze życzenia radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
24 10 2007

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok