biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1141237

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Otrzymaliśmy dotację na wykonanie monitoringu wizyjnego w szkołach
Gmina Lubań złożyła we wrześniu bieżącego roku wniosek w ramach rządowego programu wspierania w latach 2007 – 2009 organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w publicznych szkołach i placówkach „Monitoring wizyjny w szkołach i placówkach” o zakup i instalację zestawu do monitoringu wizyjnego w szkole podstawowej oraz gimnazjum publicznym w Pisarzowicach. przedmiotowy wniosek dotyczył wyłącznie tych dwóch szkół z terenu gminy, z uwagi na podstawowe kryterium przy składaniu oraz rozpatrywaniu wniosków, którym była. liczba uczniów w szkole ubiegającej się o monitoring. Nie mogła ona być mniejsza jak 200 uczniów. Z uwagi na fakt, iż szkoła podstawowa oraz gimnazjum w Pisarzowicach tworzą jeden kompleks, po z sumowaniu liczby uczniów spełnili wymagane kryterium.
W dniu 22 października Wojewoda Dolnośląski przyznał Gminie Lubań dotację stanowiącą ponad 50 % zakładanej kwoty wykonania monitoringu. W chwili obecnej trwają prace nad wybraniem wykonawcy zadania.
Ostateczny termin zainstalowania monitoringu w szkołach upływa w dniu 15 grudnia bieżącego roku.
19 11 2007


 AKTUALNOŚCI

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze