biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1159688

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Święty Mikołaj z Holandii
Po raz kolejny działania holenderskiej fundacji „Heerde Help Polen” wywołały uśmiech na twarzach dzieci z Gminy Lubań. 6 grudnia z okazji Mikołajek do Szkoły Podstawowej w Radostowie trafiły pudełka wypełnione pierniczkami ufundowanymi przez holenderskiego producenta.
Prezenty te przywiezione zostały 27 listopada przez przedstawicieli holenderskiej fundacji i przekazane zostały na ręce wójta Mirosława Herdzika, zastępcy wójta Zbigniewa Zjawin i kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewy Figurskiej. Nie zostały one osobiście wręczone dzieciom z uwagi na ograniczony czas naszych darczyńców, którzy pamiętali także o dzieciach z okolicznych gmin.
Zarówno dzień Mikołajek, jak i akademia przygotowana przez nauczycieli ze szkoły Podstawowej w Radostowie była wspaniałą okazją do przekazania tych prezentów. Szkoła w Radostowie już wcześniej spotkała się z życzliwością i gestem przyjaźni ze strony przyjaciół z Holandii. W imieniu dzieci , dyrektora i całego grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej Radostów składamy serdeczne podziękowania dla holenderskich „świętych Mikołajów” z fundacji „Heerde Help Polen” w osobach Wicher Wicher, Ebert Bosch, Hans Veldkamp i Henk Schakelear. To dzięki nim nasza przyjaźń nabiera wciąż rozpędu.
04 01 2008


 AKTUALNOŚCI

Gmina Lubań - nowoczesna i przyjazna środowisku

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Sudety 2030

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze