biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1009226

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wnioski o pozyskanie środków finansowych na sport
W związku z ogłoszeniem przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej, sportu, turystyki oraz ratownictwa górskiego i wodnego w 2008 roku dwa klubu sportowe z terenu Gminy Lubań złożyły wnioski o dofinansowanie swojej działalności statutowej.
Uczniowski Klub Sportowy „Samuraj” oraz Ludowy Zespół Sportowy Sekcja Tenisa Stołowego „Święci” Radostów złożyły oferty na realizacje zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu – Upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim na poziomie wojewódzkim, w tym organizacja na Dolnym Śląsku szkolenia i współzawodnictwa dzieci i młodzieży”.
„Święci” Radostów złożyli wniosek o dofinansowanie organizacji II Mistrzostw Diecezji legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowym pod patronatem Biskupa Legnickiego i Wójta Gminy Lubań, które mają się odbyć w dniu 23 lutego 2008 roku.
Drugi klub, tj. UKS „Samuraj” złożył wniosek na realizacje zadania pod nazwą – Zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży poprzez propagowanie dalekowschodnich sztuk walki – KARATE. Jednym z głównych celów pozyskania środków z zewnątrz jest zakup sprzętu sportowego oraz organizacja turnieju Samuraja w karate.
Mamy nadzieję, iż wnioski zostaną pozytywnie rozpatrzone i zostanie dofinansowany sport gminny.
04 01 2008


 AKTUALNOŚCI

Schronisko dla zwierząt

OGŁOSZENIA

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich

RADA GMINY

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze