biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

984530

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Spotkanie opłatkowe
W dniu 19 grudnia 2007 roku w Urzędzie Gminy Lubań odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem sołtysów z terenu gminy. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Ksiądz Daniel Biszczanik oraz Ksiądz Józef. Na początek tradycyjnie Przewodniczący rady Gminy Lubań Pan Jacek Jaworski odczytał słowa ewangelii według Świętego Łukasza. Następnie księża poświęcili opłatki, którymi wszyscy obecni dzielili się życząc sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego.
Wójt Gminy Lubań Mirosław Herdzik podsumowując mijający rok podziękował wszystkim sołtysom za kolejny rok współpracy. Wygłosił swoją refleksję na temat rzeczy, które w jego ocenie się udało zrealizować na terenie Gminy Lubań, ale i tych rzeczy, które pozostały wyłącznie na tzw. papierze. Podkreślił, iż główną przyczyną braku realizacji zamierzonych inwestycji był brak naborów wniosków na dofinansowanie z funduszy strukturalnych w ramach nowego okresu programowania na lata 2007 – 20012. Pokrótce przedstawił plany i zamierzenia do zrealizowania w roku następnym. Na koniec życzył wszystkim sołtysom dalszej tak owocnej współpracy, wytrwałości w służbie dla mieszkańców, ale przede wszystkim życzył im zdrowia w nadchodzącym nowym roku. Do życzeń dołączył się Przewodniczący Rady Gminy Lubań.

04 01 2008


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze