Ferie Zimowe 2008
Zbliża się okres ferii zimowych. W związku z powyższym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkół gminnych, poszczególne placówki oświatowe przygotowały zajęcia w celu zagospodarowania czasu wolnego swoim podopiecznym. Ponadto podczas ferii Gminny Ośrodek Kultury i Sportu przygotował wiele atrakcji dla wszystkich dzieci z terenu gmin. Szczegółowy harmonogram zajęć zarówno organizowanych przez szkoły jak i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu przedstawiamy w załączeniu. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach. Myślimy, iż każde dziecko znajdzie coś dla siebie.
Z naszej strony życzymy wszystkim udanych ferii.

Plan zajęć w szkołach podczas ferii
Plan zajęć GOKIS-u podczas ferii
08 02 2008

Stanowisko Walnego Zgromadzenia Delegatów Dolnośląskiej Izby Rolniczej z dnia 15.03.2018r. w sprawie zmiany ustawy o ochronie zwierząt