Gwiazdkowa Niespodzianka
W dniu 2 lutego 2008 roku w Nawojowie Łużyckim oraz w dniu 9 lutego 2008 roku w Radostowie w świetlicach wiejskich odbyło się spotkanie dzieci i rodziców pod nazwą „Gwiazdkowa niespodzianka”. W spotkaniach uczestniczyło 91 dzieci z miejscowości Radogoszcz, Nawojów Śląski, Radostów Dolny, Średni i Górny. Inicjatorem spotkania byli członkowie kościoła Zielonoświątkowego w Lubaniu.
Podczas spotkania dzieci bawiły się i uczyły piosenek zespołu „Arka Noego” bardzo znanego i lubianego przez dzieci. Ponadto każde dziecko otrzymało paczkę, po otwarciu której każdorazowo pojawiał się uśmiech od ucha do ucha na twarzy każdego z nich.
Za ten uśmiech, w imieniu obdarowanych dzieci , za zorganizowanie „Gwiazdkowej Niespodzianki” przez członków kościoła Zielonoświątkowego w Lubaniu składamy gorące podziękowania, a w szczególności pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Maria Kassel, która koordynowała przeprowadzenia spotkań.
18 02 2008

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok