biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1116670

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Przystąpiliśmy do organizacji dożynek gminnych
Dopiero co zboża zasiane, a już przystąpiliśmy do organizacji dożynek gminnych. Podobnie jak w latach poprzednich spotkaliśmy się z mieszkańcami Mściszowa jako tegorocznych gospodarzy. To oni 6 lat temu z własnej inicjatywy rozpoczęli piękna tradycje, trwająca do dziś, jaką są dożynki gminne.
W związku z tym, iż na przestrzeni lat impreza ta znacząco się rozrosła, to wymaga wieli wcześniejszych uzgodnień. Stąd też 16 maja 2008 roku o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Mściszowie spotkali się mieszkańcy sołectwa z Wójtem Gminy Lubań Mirosławem Herdzikiem oraz pracownikami urzędu gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.
Po burzliwej dyskusji ustalono, iż dożynki odbędą się w dniu 31 sierpnia bieżącego roku. Wstępnie rozdzielono kto za co odpowiada.
Na koniec zebrania głos zabrali miejscowi rolnicy. Zwrócili się do Wójta Gminy Lubań o wyremontowanie dróg dojazdowych do pól, który przyjął zgłaszane wnioski, jednocześnie zaznaczając, iż o remoncie wskazanych dróg musi zadecydować Rada Gminy Lubań.
20 05 2008


 AKTUALNOŚCI

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

OGŁOSZENIA

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze