biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1160906

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

I miejsce na Samorządowych Igrzyskach Sportowych
Już od 16 lat tradycją jest, iż co roku inna gmina, organizuje w imieniu Związku Gmin „Kwisa” Samorządowe Igrzyska Sportowe. Tegoroczne igrzyska odbyły się w Mirsku. Gmina Lubań w pełnym składzie przybyła na miejsce rozgrywek tuż po godzinie 9.00. Zaopatrzeni we własny prowiant, pod znamienitym hasłem – „Wypić piwo, zjeść kiełbasę – to przewodnie hasło nasze” przystąpiliśmy do igrzysk. Organizatorzy przygotowali kilka konkurencji, nie wymagających specjalnych umiejętności fizycznych. Stąd też jako „rasowi” urzędnicy za biurka mieliśmy szansę w rywalizacji. Między innymi rzucaliśmy jak najdalej piłką lekarską, strzeliliśmy oraz rzucaliśmy na bramkę, chodziliśmy w trójkach na nartach, a także biegaliśmy w sztafecie. W ostatecznym podsumowaniu wyników okazało się, iż zajęliśmy pierwsze miejsce.
Z osiągniętego wyniku jesteśmy bardzo dumni, ponieważ za wyjątkiem ubiegłego roku gdzie zajęliśmy drugie miejsce, to z reguły plasowaliśmy się na ostatnich miejscach. Stąd też euforia po odebraniu pucharu całej drużyny jest nie do opisania.
Wszystkim drużynom uczestniczącym w igrzyskach dziękujemy za wspaniałą zabawę, a organizatorom gratulujemy pomysłowości i innowacyjności w organizacji tegorocznych igrzysk. Do zobaczenia za rok w Świeradowie Zdroju.02 06 2008


 AKTUALNOŚCI

Projekt "Ocalamy"

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Sudety 2030

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze