Dzień dziecka w Henrykowie Lubańskim
1 czerwca „połączonymi siłami” Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach i Rady Sołeckiej w Henrykowie zorganizowano Dzień Dziecka – tym razem w Henrykowie.
Święto dzieci połączono ze świętem mam. Imprezę uświetniły swoimi występami „Cisowianki” i ich podopieczne – wychodzące w życie artystyczne „Cisowianeczki”. Śpiewały utwory ze swoich repertuarów.
Dzieci miały mnóstwo radości podczas wspólnych zabaw mam i dzieci. Zwycięzców uhonorowano licznymi nagrodami. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Panowała miła atmosfera przy wspólnym stole, gdzie zorganizowano poczęstunek.
Mieszkańcy Henrykowa byli szczęśliwi mogąc gościć sąsiadów zza miedzy.

17 06 2008

Zakończono ważne inwestycje drogowe