Ruszyły bezpłatne zajęcia sportowe na boisku wielofunkcyjnym w Radostowie
Gmina Lubań zakwalifikowała się do realizacji programu TRENER GMINNY. Organizatorem przedmiotowego programu na terenie Dolnego Śląska jest Szkolny Związek Sportowy. Założeniem programu jest, iż od 9 czerwca do 31 października bieżącego roku na wytypowanych 25 boiskach na terenie gmin Dolnego Śląska pracować będzie 25 trenerów gminnych w wymiarze 18 godzin tygodniowo (zajęcia w dni powszednie oraz soboty z możliwością odbywania niektórych zajęć także w niedzielę).
Na terenie Gminy Lubań zajęcia w ramach programu Trener Gminny będą prowadzone na boisku wielofunkcyjnym w Radostowie. Trenerem gminnym jest Pani Magda Kachniarz, posiadająca wysokie kwalifikacje do prowadzenia zajęć sportowych.
Na zajęcia zapraszamy wszystkich zainteresowanych, tj. dzieci najmłodsze, w wieku szkolnym oraz młodzież i osoby dorosłe.

Treningi odbywać się będą codziennie, za wyjątkiem niedzieli, w następujących godzinach:
Poniedziałek od godziny 14.30 do godziny 19.00
Wtorek od godziny 14.30 do godziny 19.00
Środa od godziny 17.00 do godziny 20.00
Czwartek od godziny 17.00 do godziny 18.00
Piątek od godziny 17.00 do godziny 20.00
Sobota od godziny 16.00 do godziny 18.00

Głównym celem programu jest zwiększenie ilości dzieci i młodzieży w bezpieczny, zorganizowany sposób spędzającej wolny czas w sportowy sposób. Ponadto realizacja programu ma się przyczynić do zainteresowania problematyką właściwej organizacji czasu wolnego dzieci i młodzieży wśród niej samej, a także wśród rodziców, instytucji pracujących na rzecz dzieci i młodzieży, sponsorów i innych osób.
17 06 2008

Jubileusz zespołu Marysieńki

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych.

Sesja absolutoryjna