Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań
Turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubań jest już impreza stałą wpisaną do kalendarza imprez gminnych. Tegoroczny turniej zorganizował LZS Kościelnik. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn z Kościelnika, Henrykowa, Pisarzowic i Radostowa.
Rozgrywki odbyły się w dniu 6 lipca bieżącego roku na boisku w Kościelniku. Punktualnie o godz. 10.00 rozpoczęto mecze. W roli faworytów na turniej przyjechała drużyna z Radostowa, która w czerwcu awansowała w rozgrywkach ligowych do „A” klasy. Niemniej jednak słowa uznania należy skierować do zawodników drużyny oldbojów z Kościelnika.
Po kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Zgodnie z przewidywaniami I miejsce zajął LZS Radostów, II miejsce – LZS Kościelnik i III miejsce reaktywowany w tym miesiącu LZS Pisarzowice.
Zwycięscy turnieju otrzymali puchar z rąk Wójta Gminy Lubań – Mirosława Herdzika.
Na zakończenie rywalizacji wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali poczęstunek. Za trud włożony w organizację tegorocznego turnieju składamy podziękowania wszystkim działaczom z LZS-u Kościelnik.

11 07 2008

Pieniądze z Budżetu Województwa Dolnośląskiego dla OSP Radostów

Rolniku bądź bezpieczny podczas poruszania się po drogach publicznych!

Sesja absolutoryjna