Sukces OSP Pisarzowice w Powiatowych Zawodach Pożarniczych
28 czerwca 2008 roku w Świeradowie Zdroju odbyły się V Zawody Powiatowe jednostek OSP. W zawodach wzięło udział sześć jednostek OSP z terenu powiatu lubańskiego.
Gminę Lubań reprezentowała jednostka OSP Pisarzowice. W rywalizacji zespołowej zwyciężyła zaprzyjaźniona jednostka z Siekierczyna. Strażacy z Pisarzowic zdobyli po raz pierwszy zaszczytne drugie miejsce, tuż przed druhami z Olszyny. Mamy nadzieję iż ten sukces będzie miał pozytywny wpływ na podniesienie gotowości bojowej ochotników z Pisarzowic i innych jednostek OSP z terenu Gminy Lubań.

15 07 2008

Zakończono ważne inwestycje drogowe