biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1113858

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wycieczka do Wrocławia
W piątek 15 sierpnia br. wszystkie czynnie uczestniczące w realizacji dzieci projektu pt. „Pięknie i kolorowo w naszym skromnym Radostowie” w ramach konkursu realizowanego przez Fundacje Wspomagania Wsi – Pożyteczne wakacje 2008 pojechały na wycieczkę do Wrocławia.
We Wrocławiu zaplanowano zwiedzanie Ogrodu Botanicznego oraz Ogrodu Zoologicznego.
W ogrodzie botanicznym dzieci podziwiały przeróżne rośliny, niespotykane w naszych ogrodach. Ogromne wrażenie na dzieciach zrobił akwen wodny z pięknie rozkwitniętymi liliami wodnymi w kolorach tęczy.
Z ogrodu botanicznego dzieci pojechały do ogrodu zoologicznego. Nie mogły się doczekać kiedy zobaczą żyrafę, słonia oraz lwa. Z uwagi na sprzyjająca pogodę dzieci mogły spokojnie podziwiać wszystkie zwierzęta. Niemalże ze wszystkimi zwierzakami robiły sobie zdjęcia pamiątkowe. Najwięcej uwagi poświęciły jednomiesięcznemu hipopotamowi oraz niedźwiadkom. Około godz. 16.00 zmuszeni byli wyruszyć w drogę powrotną do domu, podczas której zajechały do Mc Donalds, gdzie zjadły „przysłowiowy” obiad. Pożywione, szczęśliwe dzieci dotarły do domu około godz. 19.00.
Za zorganizowanie wycieczki dziękujemy radom sołeckim z Radostowa. Ponadto dziękujemy rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Wrocławia. Po minach i relacjach dzieci uważamy wyjazd za udany, tym bardziej iż dla większości tych dzieci był to jedyny wyjazd podczas tegorocznych wakacji.


21 08 2008


 

AKTUALNOŚCI

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy” będzie realizowany na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

Do sprzedania samochód MAGIRUS FM192D

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze