biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101763

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Spotkanie seniorów
Z przepiękna inicjatywą wyszły członkinie zespołu folklorystycznego „MARYSIEŃKI” z Radostowa. W dniu 29 listopada 2008 roku w świetlicy wiejskiej w Radostowie zorganizowały spotkanie dla seniorów z Radostowa Górnego, Średniego i Dolnego. W uroczystości udział wzięło około 30 mieszkańców oraz wielu zaproszonych gości w tym miejscowy proboszcz Ks. Józef Olechowski oraz Ks. Marek Kurzawa.. Panie z zespołu przygotowały poczęstunek w postaci przepysznego ciasta, które tylko one potrafią tak upiec.
Z uwagi na fakt, iż były to „Andrzejki” zespół umilał czas podczas spotkania. Uczestnicy mieli okazję do wspomnień, rozmowy a nawet śpiewu.
Wszyscy zgromadzeni na zakończenie spotkanie otrzymali niespodzianki. Organizatorki zapewniły, iż było to pierwsze z cyklicznie już organizowanych takich spotkań dla miejscowych seniorów. Uczestnikom spotkania oraz Paniom z zespołu folklorystycznego dziękujemy za inicjatywę i trud włożony w przygotowanie spotkania. Ponadto dziękujemy dla Emilii i Kamila Łamasz za nieodpłatne wykonanie kompleksowego wystroju świetlicy na uroczystość.
10 12 2008


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze