biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

984995

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Wigilia w autobusie
Pod takim właśnie tytułem w dniu 21 grudnia 2008 roku w Kościele w Radostowie odbyła się inscenizacja. Spektakl przygotowały dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne prowadzone przez miejscowa bibliotekarkę – Panią Iwonę Janikowską, która jednocześnie była reżyserem przedstawienia. Dzieci, a właściwie miejscowa młodzież z okazji zbliżających się świąt bożonarodzeniowych przygotowała inscenizację sceniczną o tematyce świątecznej.
Śpiewając kolędy oraz deklamując wiersze wprowadzili wszystkich zebranych w świątyni w łagodny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy wykazali się wielki kunsztem aktorskim. W zmian za przepiękne przedstawienie i wywołanie tak wielkich emocji zostali uhonorowani przez widzów spektaklu licznymi brawami. W dowód uznania za trud włożony w przygotowanie przedstawienia miejscowy Proboszcz obdarował wszystkich aktorów cukierkami.

08 01 2009


 AKTUALNOŚCI

Zakończono ważne inwestycje drogowe

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

RADA GMINY

Ostatnia sesja w roku 2016

GOKiS

Nauka gry na gitarze