biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102647

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

LZS Radostów otrzymał dofinansowanie
Ludowy Zespół Sportowy w Radostowie – sekcja tenisa stołowego „Święci Radostów” złożyli w połowie grudnia 2008 roku wniosek do Marszałka Województwa Dolnośląskiego na realizację zadania publicznego pn. Organizacja III Mistrzostw Diecezji Legnickiej dla ministrantów, lektorów i księży w tenisie stołowych pod patronatem Biskupa Legnickiego i Wójta Gminy Lubań. W ramach otwartego konkursu ofert na organizację na Dolnym Śląsku regionalnych , ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, promujących kulturę fizyczną i osiągnięcia sportowe regionu.
W przedmiotowym wniosku założono, iż realizacja całego przedsięwzięcia zamknie się w kwocie 7.945 złotych z czego klub wnioskował o dofinansowanie w kwocie 3150 złotych. Ostatecznie po spełnieniu wymogów formalnych i uzyskaniu wysokiej oceny merytorycznej wniosku klub sportowy otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dotację w wysokości 2.000 złotych.
Uzyskanie dofinansowania umożliwi zorganizowanie już po raz trzeci Mistrzostw Diecezji Legnickiej w tenisie stołowych. Zawody zaplanowano na dzień 14 lutego bieżącego roku. Rozgrywki odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.
W mistrzostwach mogą wziąć udział wszystkie klubu sportowe funkcjonujące przy parafiach, po wcześniejszym zgłoszeniu się do zawodów. Zawody rozegrane zostaną w pięciu kategoriach wiekowych.
Organizatorzy zakładają, iż w tegorocznej edycji mistrzostw weźmie udział ponad 200 zawodników. Stąd tez już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków czynnego spędzania czasu wolnego oraz kibiców tenisa stołowego na III Mistrzostwa Diecezji legnickiej w tenisie stołowym.

22 01 2009


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze