Turniej Tenisa Stołowego w Radostowie
Z inicjatywy Ks. Marka Kurzawy i Pana Jerzego Wiśniewskiego podczas ferii zaplanowano przeprowadzenie rozgrywek w tenisa stołowego w ramach realizacji projektu pn. „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy tym więcej nauki” współfinansowanego przez Fundację Wspomagania Wsi. Turniej o puchar sołtysa został rozegrany w dniu 28 stycznia 2009 roku w świetlicy wiejskiej w Radostowie. O godz. 16.00 do świetlicy wstawiły się wszystkie chętne dzieci i młodzież do gry w tenisa stołowego.
Rozgrywki zaplanowano w trzech kategoriach wiekowych: młodziki, juniorzy i seniorzy. Na czterech stołach użyczonych przez klub sportowy „Święci” Radostów zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Pod czujnym okiem głównego sędziego Pana Krzysztofa Struczyka rozegrano wszystkie mecze w poszczególnych kategoriach wiekowych. Po emocjonującej walce sportowej wyłoniono zwycięzców w osobach – Natalia Moczydlak –juniorka, Grzegorz Łazarowicz – junior, Pan Krzysztof Struczyk – senior.
Zwycięscy turnieju otrzymali puchary a wszyscy zawodnicy pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom rozgrywek oraz opiekunom dziękujemy.

29 01 2009

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali