1019124

Karnawał
Dnia 10 lutego 2009 roku " Pan Karnawał" zaprosił do zabawy wszystkie dzieci z młodszej i starszej grupy przedszkolnej ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Zabawa miała charakter prawdziwego balu, na którym wszyscy uczesnicy stawili się w pięknych strojach. Specjalnymi gośćmi na balu byli Czarownica z Bajkolandii i jej przyjaciel Klaun. Oboje tańczyli i świetnie bawili się razem ze wszystkimi księżniczkami, wróżkami, rycerzami, elfami, piratami ...,itd. Zarówno młodsze jak i starsze przedszkolaki brały udział w konkursach, w trakcie których wszyscy byli zwycięzcami.Każde dziecko otrzymało słodki upominek , który ufundowała Rada Rodziców. W przerwie między tańcami mamy przygotowały dla swoich pociech pyszne ciasta własnego wypieku, które w szybkim tempie znikały z talerzy przedszkolaków. Na zakończenie zabawy dzieci zrobiły sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

25 02 2009

Pisarzowice – droga dojazdowa do gruntów rolnych

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań

Sesja absolutoryjna