biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1159687

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Uroczyste otwarcie kuchni
Z inicjatywy Rad Sołeckich z Radostowa Średniego i Dolnego oraz Radostowa Górnego udało się pozyskać środki finansowe w ramach programu „Nasza wieś naszą szansą” współfinansowanego przez Fundacje Wspomagania Wsi na realizację zadania pn. „Jak rękawy zakasamy to świetlica blask odzyska”. W ramach pozyskanych środków finansowych zakupiono chłodziarkę o pojemności 700 litrów, patelnię elektryczna, taboret gazowy oraz duży, gastronomiczny zlewozmywak. Dzięki wsparciu Wójta Gminy Lubań oraz radnych Rady Gminy udało się przeprowadzić remont kuchni poprzez wykafelkowanie ścian, wymianę oświetlenia oraz pomalowanie ścian.

Wspaniały efekt współpracy mieszkańców Radostowa z przedstawicielami samorządu lokalnego wszyscy zainteresowani mogli podziwiać podczas uroczystego otwarcia kuchni. Wszyscy obecni podczas spotkania mieszkańcy z niedowierzaniem oglądali wyremontowaną oraz doposażoną kuchnię w świetlicy wiejskiej.

Ponadto spotkanie to było okazją do podziękowania z imienia i nazwiska wszystkim mieszkańcom Radostowa, którzy zaangażowali się w remont kuchni oraz Wójtowi Gminy Lubań – Mirosławowi Herdzikowi, a także Pani Justynie Antoszewskiej – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Lubaniu.16 06 2009


 AKTUALNOŚCI

Gmina Lubań - nowoczesna i przyjazna środowisku

OGŁOSZENIA

Konsultacje społeczne - Strategia Rozwoju Sudety 2030

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze