biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1079192

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bank BGŻ Bałtyk – Karkonosze
5 czerwca bieżącego roku miało miejsce niebagatelne wydarzenie. Z Lwówka Śląskiego przez Gminę Lubań do Lubania przebiegał odcinek trasy kolarskiej Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bank BGŻ Bałtyk – Karkonosze. Uczestnicy wyścigu przejechali przez Mściszów, Radostów i Uniegoszcz po czym wjechali do miasta gdzie do przebycia mieli trzy okrążenia jego ulicami.
Niebagatelnym wyzwaniem dla Policji oraz Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej było zabezpieczenie trasy przejazdu wyścigu. Przy współpracy ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Mściszowie oraz Radostowie udało się perfekcyjnie zabezpieczyć trasę przejazdu kolarskiego. Nadmienić należy, iż zabezpieczyć należało wszystkie drogi, w tym i polne, łączące się z drogą powiatową biegnącą z Mściszowa do Radostowa a następnie do Lubania. Dzięki zaangażowaniu się wszystkich druhów ochotników zawodnicy bez zakłóceń mogli przejechać wskazany odcinek wyścigu.
Za trud włożony w przygotowanie oraz samo zabezpieczenie wyścigu pragniemy podziękować członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Mściszowie oraz Radostowie. Po raz kolejny dali dowód, iż na druhów ochotników zawsze można liczyć.


16 06 2009


 

AKTUALNOŚCI

Platforma zakupowa

OGŁOSZENIA

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

RADA GMINY

Obrady Rady Gminy Lubań

GOKiS

Nauka gry na gitarze