biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1102648

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Pożegnali oddział przedszkolny
Dwa dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego uczniowie oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Radostowie wraz z wychowawczynią zaprosili rodziców oraz nauczycieli na uroczyste pożegnanie przedszkola.
Na początek dzieci wystąpiły w inscenizacji. Występ małych aktorów wzruszył przybyłych rodziców oraz nauczycieli. Przepięknie w formie wierszyków i rymowanek podziękowali nauczycielom, dyrektorowi, pracownikom obsługi szkoły oraz rodzicom za trud włożony w ich edukację. Na zakończenie przedstawienia wręczyły przygotowane przez siebie laurki oraz kwiaty. Pamiątką tego niebywałego wydarzenia będzie wspólne zdjęcie.
Ogromną niespodzianką dla Pani wychowawczyni – Teresy Baryżewskiej – był koncert skrzypcowy w wykonaniu jednej z uczennic. Występ oraz podziękowania dzieci wywołały u Pani nauczycielki łzy wzruszenia.
Rodzice, za tak mile spędzone chwile oraz ogrom pozytywnych emocji, przygotowali dzieciom niespodziankę w postaci tortu z wizerunkiem Kubusia Puchatka. Ponadto każde dziecko otrzymało od mamy lub taty pamiątkę – książeczkę - Przygody Kubusia Puchatka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały prezent – niespodziankę. Po wspólnym skonsumowaniu tortu przyszła chwila spakowania wszystkich swoich rzeczy. Dla większości dzieci była to chwila smutna, gdyż jednoznacznie wskazywała, iż czas pożegnać się z przedszkolem.22 06 2009


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze