83 Urodziny Kubusia Puchatka
15 i 16 października br. po raz kolejny, w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, obchodziliśmy urodziny książkowego bohatera - Kubusia Puchatka.
W tych dniach świetlica wiejska w Pisarzowicach zmieniła swój wystrój w oczekiwaniu na małych gości. Okazją były 83 już Urodziny Kubusia Puchatka, na które tym razem jubilat zaprosił dzieci z przedszkola i najmłodszych klas Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach. Pierwszego dnia w przygotowanych z tej okazji atrakcjach wzięły udział dzieci z przedszkola oraz zerówki, drugiego dnia- dzieci z klas 1-3.
Urodzinowe przyjęcie rozpoczęło się krótką prezentacją multimedialną przedstawiającą historię Puchatka. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały fragmentu ulubionej książki o Kubusiu, bardzo chętnie uczestniczyły w tańcach i zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki ze Stumilowego Lasu.
Aby tradycji stało się zadość, urodzinowe przyjęcie nie mogło obyć się bez życzeń , piosenek i prezentów, które dzieci przygotowały specjalnie dla Puchatka. Miś w zamian obdarował wszystkich łakociami oraz wspaniałym tortem ze swoim słodkim wizerunkiem.
Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i w radosnych nastrojach pożegnały się ze swoim ulubionym bohaterem.

19 11 2009

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali