Bezplatne szkolenia - Wiejski Uniwersytet III Wieku
Gmina Lubań zaprasza na bezpłatne szkolenia mieszkańców gminy, którzy ukończyli 50 lat. Projekt pt. "Wiejski Uniwersytet III Wieku - program edukacji osób starszych w Gminie Lubań" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Rekrutacja odbędzie się w terminie od 16.12 do 29-12.2009 roku w Urzędzie Gminy Lubań przy ulicy Dąbrowskiego 18, pok. 12.

W rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gminy Lubań, którzy ukończyli 50 lat.
O przyjęciu na "studia" decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie trwać będzie 4 miesiące od 8 stycznia do 8 maja 2010 roku. Kursy będą odbywały się w piątki (17:00 - 20:00) i soboty (15:00 - 19:00).

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i zakresu szkoleń znajdują się na ulotce poniżej.

Kwestionariusz osobowy

18 12 2009

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”