biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101762

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Niech żyje bal…
„Niech żyje bal” piękne słowa piosenki Maryli Rodowicz w pełni odzwierciedlają wydarzenie, które miało miejsce w Radostowie w świetlicy wiejskiej. Z inicjatywy Grona Pedagogicznego z miejscowej szkoły przy współpracy Rady Rodziców zorganizowano zabawę karnawałową dla wszystkich, nie tylko tych uczęszczających do szkoły, dzieci z Radostowa.
Pomimo siarczystego mrozu i problemami z dowozem dzieci do świetlicy - frekwencja dopisała. Niemalże wszystkie dzieci były poprzebierane za księżniczki, czarownice, diabłów, clownów, policjantów, strażaków i wiele, wiele innych postaci z bajek.
Bal rozpoczęto od oceny stołów przygotowanych samodzielnie przez dzieci z poszczególnych klas. Jury miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. Patrząc na przygotowane dekoracje, potrawy i słodycze było widać ogromny trud włożony przez uczniów i wychowawców. Jak zwykle pomysłowość dzieci nie miała granic. Ostatecznie wybrano i nagrodzono dwa stoły przygotowane przez oddział przedszkolny oraz pierwszą klasę. Uczniowie klasy pierwszej, jak sami mówili, przygotowali stół balonikowo – misiowy. Po wręczeniu nagród dla zwycięzców rozpoczęła się zabawa taneczna.
Do tańca przygrywał i zachęcał do zabawy zespół Pana Zbigniewa Michońskiego – mieszkańca Radostowa. Za poświęcony czas oraz zaangażowanie się w oprawę muzyczną zabawy Panu Michońskiemu jak i jego kolegom z zespołu serdecznie dziękujemy.
W między czasie nauczyciele przygotowali i przeprowadzili kilka konkursów z udziałem dzieci. Bardzo dużo emocji wzbudził wśród dzieci konkurs na najpiękniejsze i najbardziej pomysłowo przebrane. Wszyscy laureaci konkursów otrzymali drobne nagrody.
Za przygotowanie zabawy karnawałowej ze strony szkoły odpowiedzialna była Pani Anna Kłodzińska. Ze strony rady Rodziców chcielibyśmy wszystkim nauczycielom i rodzicom podziękować za zaangażowanie i przygotowanie zabawy karnawałowej dla dzieci. Dziękujemy za bal i czekamy na kolejne tak wspaniałe inicjatywy.27 01 2010


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze