biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251806

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Rusza Einstein
Już bardzo wiele mówiło i pisało się wcześniej o pozyskanych środkach finansowych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na realizację projektu pn. ”Einstein – każdy ma w sobie ukryty potencjał”. Od miesiąca września ubiegłego roku do stycznia bieżącego roku nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz Powiatowe Centrum Edukacji przygotowywało się do rozpoczęcia realizacji projektu w szkołach z udziałem uczniów.
Dyrektorzy wszystkich szkół z terenu gminy wykorzystali spotkania z rodzicami zorganizowane w celu podsumowania pierwszego półrocza nauczania na przekazanie informacji o projekcie. Szczegółowo przedstawili zaplanowane do realizacji, w okresie najbliższych dwóch lat, zajęcia pozalekcyjne oraz wycieczki. Oferta dla uczniów jest bardzo szeroka i interesująca.. Podkreślenia wymaga fakt, iż oferta skierowana do dzieci jest bezpłatna. Stąd też dyrektorzy i nauczyciele apelowali do rodziców o zaangażowanie się i motywowanie swoich pociech do udziału w zajęciach. Podkreślali, iż jest ona szansą na podniesienie poziomu wiedzy uczniów, co zaprocentuje w późniejszym etapie kształcenia.
Pierwsze zajęcia pozalekcyjne w ramach realizacji projektu rozpoczną się po feriach zimowych.
W związku z powyższym liczymy na rodziców, którzy wiedzą iż należy inwestować w wykształcenie dzieci i zachęcą do skorzystania z przygotowanej oferty.
11 02 2010


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze