biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1101763

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Rusza Einstein
Już bardzo wiele mówiło i pisało się wcześniej o pozyskanych środkach finansowych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na realizację projektu pn. ”Einstein – każdy ma w sobie ukryty potencjał”. Od miesiąca września ubiegłego roku do stycznia bieżącego roku nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz Powiatowe Centrum Edukacji przygotowywało się do rozpoczęcia realizacji projektu w szkołach z udziałem uczniów.
Dyrektorzy wszystkich szkół z terenu gminy wykorzystali spotkania z rodzicami zorganizowane w celu podsumowania pierwszego półrocza nauczania na przekazanie informacji o projekcie. Szczegółowo przedstawili zaplanowane do realizacji, w okresie najbliższych dwóch lat, zajęcia pozalekcyjne oraz wycieczki. Oferta dla uczniów jest bardzo szeroka i interesująca.. Podkreślenia wymaga fakt, iż oferta skierowana do dzieci jest bezpłatna. Stąd też dyrektorzy i nauczyciele apelowali do rodziców o zaangażowanie się i motywowanie swoich pociech do udziału w zajęciach. Podkreślali, iż jest ona szansą na podniesienie poziomu wiedzy uczniów, co zaprocentuje w późniejszym etapie kształcenia.
Pierwsze zajęcia pozalekcyjne w ramach realizacji projektu rozpoczną się po feriach zimowych.
W związku z powyższym liczymy na rodziców, którzy wiedzą iż należy inwestować w wykształcenie dzieci i zachęcą do skorzystania z przygotowanej oferty.
11 02 2010


 

AKTUALNOŚCI

Transparentna Gmina Rozwoju

OGŁOSZENIA

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

RADA GMINY

Uchwalono budżet na 2018 rok

GOKiS

Nauka gry na gitarze