Znamy laureatów konkursu najpiękniejsza wieś województwa dolnośląskiego
Jak informowaliśmy na łamach gazety z naszego regionu mieliśmy swoich reprezentantów w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego konkursie na najpiękniejszą wieś, najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi oraz najlepszy star w regionalnej odnowie wsi. 16 sierpnia bieżącego roku Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego – Stanisław Longawa ogłosił wyniki konkursu. Wśród laureatów na III miejscu w kategorii najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi zajął Radostów, który zgłosił realizowany przez siebie projekt pt. „Jak rękawy zakasamy, to świetlica blask odzyska. Na realizację przedmiotowego projektu sołectwo pozyskało dofinansowanie z Fundacji Wspomagani Wsi.
Radość i satysfakcja mieszkańców Radostowa jest nie do opisania. Okazało się, że komisja wizytująca wieś dostrzegła ich włożony trud w realizacje projektu oraz przygotowanie prezentacji swojej miejscowości oraz swoich osiągnięć.
Po raz kolejny mieszkańcy Radostowa odnieśli sukces. Godnie zaprezentowali Gminę Lubań oraz cały region. Za co im wszystkim serdecznie dziękujemy, życząc kolejnych tak udanych przedsięwzięć. Patrząc na zaangażowanie mieszkańców, myślimy iż jeszcze nie raz przeczytamy i usłyszymy o Radostowie i jego mieszkańcach.
Uroczyste wręczenie cennych nagród w konkursie nastąpi w połowie września bieżącego roku.
20 08 2010

Pieniądze z Budżetu Województwa Dolnośląskiego dla OSP Radostów

Rolniku bądź bezpieczny podczas poruszania się po drogach publicznych!

Sesja absolutoryjna