Złote gody
55- lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Sabina i Adam Barszczykowie z Kościelnika. Z tej niebywałej okazji Wójt Gminy Lubań – Mirosław Herdzik wraz z pracownikiem Urzędu Stanu Cywilnego przygotowali niespodziankę dla szanownych jubilatów. 18 października odwiedzili oni Państwa Barszczyk w domu. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń i gratulacji. Wójt Gminy Lubań wręczył jubilatom odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP oraz kwiaty i symboliczny upominek.
Oczywiście próbowano poznać tajemnicę na wspólne, tak wieloletnie życie. Jak się okazało receptą jest pogoda ducha, wsparcie i wyrozumiałość na słabości drugiej osoby. Życzymy jubilatom kolejnych tak pięknych rocznic ślubu w dobrym zdrowiu.

18 10 2010

Wielkanocny teatrzyk „O tym jak jajko pisanką zostało”.

Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Lubaniu

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań