SPOTKANIE Z SOŁTYSAMI Z TERENU GMINY LUBAŃ
W dniu 05.07.2011 roku w Urzędzie Gminy Lubań odbyło się spotkanie Wójta Gminy Lubań Zbigniewa Hercunia z sołtysami z terenu Gminy Lubań.
W spotkaniu wzięło udział 12 sołtysów: Teresa Trefler, Maria Socha, Małgorzata Jańczak, Krzysztof Dubienecki, Aniela Krasnopera, Grażyna Bieluń, Tomasz Benedyk, Grzegorz Podolski, Czesław Dobrowolski, Bernard Smusz, Józef Maciejko oraz Alicja Skrzypek.
Na wstępie Wójt serdecznie powitał wszystkich zebranych oraz złożył gratulacje nowo wybranym Sołtysom.
Głównym tematem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji społeczno-gospodarczej gminy. Wójt Gminy Lubań przedstawił plany i zamierzenia do zrealizowania w roku bieżącym i w latach następnych.
Spotkania z sołtysami będą się odbywać regularnie co 6 miesięcy.

07 07 2011

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań