Dofinansowanie zadań
W połowie lipca br. wójt Zbigniew Hercuń odebrał z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzego Millera zapewnienie dotacji na planowane w najbliższym czasie przedsięwzięcia w gminie Lubań. W sumie wysokość wspomnianego wsparcia wyniesie 873 tys. zł. W ramach tej kwoty wykonana zostanie przebudowa drogi w Nawojowie Łużyckim, Pisarzowicach i Kościelniku, a także remont przepustów w pasie drogowym na trasie Radostów Średni i Górny oraz wymiana dachu na budynku gimnazjum wraz z salą gimnastyczną w Pisarzowicach. Wszystko teraz zależy od miejscowego samorządu, by przygotować niezbędną dokumentację i ruszyć z przedsięwzięciami.

Źródło „Ziemia Lubańska” Nr 15/2011
15 09 2011

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy” będzie realizowany na terenie Gminy Lubań

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie "Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych"