ZAJĘCIA Z GRAFFITI I RECYCLING ART
8 października 2011 roku grupa młodzieży z terenu gminy Lubań uczestniczyła w zajęciach w ramach projektu „ Nowa przestrzeń, nowe możliwości – warsztaty projektowe z graffiti i recycling art. w Gminie Lubań”, które odbywają się w Gimnazjum Publicznym w Pisarzowicach.
Zajęcia były prowadzone jednocześnie przez Pana Tadeusza Świniarskiego artystę recycling art. oraz przez „graficiarzy” z Wrocławia.
Pan zajmujący się recycling pokazał uczestnikom w jaki sposób można wykorzystać odpady tworząc postać , którą można w chwili obecnej obejrzeć w Gimnazjum w Pisarzowicach.
Natomiast grupa twórców graffiti starała się nauczyć uczestników zajęć jak profesjonalnie przygotowuje się i tworzy graffiti.

Zajęcia były bardzo ciekawe i zapewne uczestnicy chętnie wezmą udział w następnych zajęciach, które odbędą się dnia 22.10.2011 r. ZAPRASZAMY!

10 10 2011

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali