ZAJĘCIA Z GRAFFITI I RECYCLING ART
8 października 2011 roku grupa młodzieży z terenu gminy Lubań uczestniczyła w zajęciach w ramach projektu „ Nowa przestrzeń, nowe możliwości – warsztaty projektowe z graffiti i recycling art. w Gminie Lubań”, które odbywają się w Gimnazjum Publicznym w Pisarzowicach.
Zajęcia były prowadzone jednocześnie przez Pana Tadeusza Świniarskiego artystę recycling art. oraz przez „graficiarzy” z Wrocławia.
Pan zajmujący się recycling pokazał uczestnikom w jaki sposób można wykorzystać odpady tworząc postać , którą można w chwili obecnej obejrzeć w Gimnazjum w Pisarzowicach.
Natomiast grupa twórców graffiti starała się nauczyć uczestników zajęć jak profesjonalnie przygotowuje się i tworzy graffiti.

Zajęcia były bardzo ciekawe i zapewne uczestnicy chętnie wezmą udział w następnych zajęciach, które odbędą się dnia 22.10.2011 r. ZAPRASZAMY!

10 10 2011

Gminne plany związane z rozbudową oświetlenia ulicznego

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubań

Sesja absolutoryjna