biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251657

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

Niezłe ziółka
W dniu 12 października 2011 roku dla sześćdziesięciu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach miało miejsce niezwykłe wydarzenie.
Dzieci z klas I, II i III pod opieką Pani pedagog Wioletty Cwynar i wychowawców przyjechały do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na spektakl profilaktyczny pt. „ Niezłe ziółka, czyli tajemnicza historia Lulka i Babki”.
Spektakl miał za zadanie uświadomić dzieciom, że ciekawość oraz eksperymenty z leczniczymi miksturami mogą prowadzić w rejony niebezpiecznych używek między innymi takich jak alkohol, papierosy i narkotyki. Na przykładzie historii Lulka dzieci mogły przekonać się jakie negatywne skutki mają na organizm wszelkie używki. Dzięki interaktywnej formie dzieci z najmłodszych klas dowiedziały się, dlaczego nie warto sięgać po używki.
Wyjazd dzieci do „teatru” był możliwy dzięki zaproszeniu Pani Danuty Suchodolskiej-przewodniczącej MKRPA w Lubaniu za co serdecznie dziękuję w imieniu dzieci gminny pełnomocnik do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych.
04 11 2011


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze