Dzień Edukacji Narodowej
14 października to Dzień edukacji narodowej. Tego dnia uczniowie Szkoły podstawowej w Radostowie przygotowały niespodziankę dla swoich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników placówki. Punktualnie o godz. 9.00 zaprosili wszystkich nauczycieli na uroczystą akademię podczas , której w formie inscenizacji podziękowali za codzienny trud wkładany w ich edukację, za cierpliwość i wyrozumiałość. Nie obyło się bez „stu lat” zagranego na fletach przez uczniów klasy trzeciej.
Druga część apelu poświęcona była pasowaniu dzieci z klasy pierwszej na uczniów szkoły. Przed inauguracyjnym momentem musiały się one popisać wiedzą i sprawnością. Ponadto rozbawiły do łez nauczycieli, starszych kolegów i koleżanki oraz zgromadzonych rodziców swoim występem przygotowanym pod okiem wychowawczyni Jolanty Schab.
Uroczystego pasowania na uczniów szkoły podstawowej dokonał dyrektor szkoły-Pan Jerzy Telatyński. Po uroczystej akademii rodzice zaprosili nauczycieli na słodki poczęstunek.
04 11 2011

Nowy plac zabaw w Radostowie Górnym

Od 1 grudnia 2017 r. obowiązują nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych

Listopadowa Sesja Rady Gminy Lubań