Dzień Edukacji Narodowej
14 października to Dzień edukacji narodowej. Tego dnia uczniowie Szkoły podstawowej w Radostowie przygotowały niespodziankę dla swoich wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników placówki. Punktualnie o godz. 9.00 zaprosili wszystkich nauczycieli na uroczystą akademię podczas , której w formie inscenizacji podziękowali za codzienny trud wkładany w ich edukację, za cierpliwość i wyrozumiałość. Nie obyło się bez „stu lat” zagranego na fletach przez uczniów klasy trzeciej.
Druga część apelu poświęcona była pasowaniu dzieci z klasy pierwszej na uczniów szkoły. Przed inauguracyjnym momentem musiały się one popisać wiedzą i sprawnością. Ponadto rozbawiły do łez nauczycieli, starszych kolegów i koleżanki oraz zgromadzonych rodziców swoim występem przygotowanym pod okiem wychowawczyni Jolanty Schab.
Uroczystego pasowania na uczniów szkoły podstawowej dokonał dyrektor szkoły-Pan Jerzy Telatyński. Po uroczystej akademii rodzice zaprosili nauczycieli na słodki poczęstunek.
04 11 2011

Można składać wnioski na dofinansowanie do budowy do biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Radni obradowali