Pytania do Wójta Gminy Lubań
Szanowni Państwo!

Niestety w bieżącym miesiącu (wrzesień 2012) uniemożliwiono Państwu zadawanie do mnie pytań za pośrednictwem portalu internetowego luban24. Sytuacja ta zaistniała z przyczyn od nas niezależnych. Niestety przedstawiciele portalu uniemożliwili nam otwarcie wątku w celu zadawania pytań. Z uwagi, iż korzystali Państwo z tej formy komunikacji ze mną, rozważam umożliwienie zadawania pytań na oficjalnej stronie internetowej Gminy Lubań. Jak tylko powstanie taka możliwość, to niezwłocznie Państwa o niej poinformuję.

Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń

W dobie powszechnego komunikowania się za pomocą portali internetowych oraz brakiem czasu na bezpośrednie uzyskiwanie informacji w urzędzie gminy proponujemy Państwu możliwość zadawania pytań i wymiany poglądów z Wójtem Gminy Lubań za pomocą portalu luban24. Z uwagi, iż jesteśmy prekursorami na terenie powiatu lubańskiego takiego sposobu komunikowania się wójta z mieszkańcami opracowaliśmy regulamin, który może być modyfikowany wskutek wniosków wyciągniętych na podstawie funkcjonowania tego sposobu komunikacji. Liczymy, że licznie skorzystają Państwo z takiej formy komunikacji z Wójtem. Ze swojej strony jedynie prosimy, aby pytania były z zakresu kompetencji gminy bez wulgaryzmów i słów obraźliwych.

Wójt Gminy Lubań
Zbigniew Hercuń

I .Informacje ogólne
Wprowadza się komunikację z Wójtem Gminy Lubań za pomocą portalu internetowego luban24 w celu udzielenia informacji, dyskusji i wymiany poglądów w zakresie zadań będących w kompetencji gminy.
II Regulamin
1. Pytania do Wójta Gminy Lubań będzie można zadawać od 1 do 3 dnia każdego miesiąca.
2. Pytania zadane po tym terminie nie będą rozpatrywane.
3. Odpowiedzi na zadane pytania będą udzielane niezwłocznie, nie później jak w ciągu kolejnych 14 dni.
4. Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania wychodzące poza zakres zadań będących w kompetencji gminy.
5. Będą jedynie udzielane informacje jawne - nie chronione prawem.
6. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. W związku z tym zapytania zawierające słowa powszechnie uważane za wulgarne i obraźliwe pozostaną bez odpowiedzi.
7. Nie należy wywoływać konfliktów. W każdej sytuacji należy zachować spokój oraz załagadzać wszelkie spory. Wszelkie spory należy rozwiązywać prywatnie a nie przy dyskusji ogólnej.
8. Formułując zapytania i wypowiedzi należy pamiętać, że nie pozostaje się anonimowym.

Pytania należy zadawać na portalu luban24.pl w wątku "Pytania do Wójta Gminy Lubań"
01 02 2012

Jubileusz zespołu Marysieńki

Informacja z OR KRUS w Bydgoszczy dotycząca składania wniosków o emeryturę roliczą