Stypendium naukowe Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego dla Moniki Konopskiej
We wrześniu 2012 roku przyznano stypendia naukowe Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego. W regionie jeleniogórskim Fundacja im. Jerzego Szmajdzińskiego przyznała 38 stypendiów naukowych, w tym jedno dla uczennicy Gimnazjum z Pisarzowic.
Wysokość rocznego stypendium wynosi 1.000 zł. Stypendia te przyznawała specjalnie powołana komisja, która brała pod uwagę wyniki w nauce, warunki socjalne ucznia oraz opinię dyrektora szkoły.
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia naukowe, pojechali również w dniach od 16 do 18 września br. na wycieczkę do Warszawy. W programie wycieczki było spotkanie stypendystów w Sejmie z Marszałkiem Sejmu Panią Ewą Kopacz, Wicemarszałkami i posłami, między innymi z Panią Małgorzatą Sekułą-Szmajdzińską. Uczniowie zwiedzali w Warszawie muzeum Powstania Warszawskiego, Planetarium, Centrum Nauki Kopernik, oraz spotkali się z byłym Prezydentem Polski Aleksandrem Kwaśniewskim, który oficjalnie wręczył im stypendia i listy gratulacyjne.

05 10 2012

Transparentna Gmina Rozwoju

Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2017 r.

Uchwalono budżet na 2018 rok