Spotkanie z przedstawicielami LZS-ów z terenu Gminy
Dnia 21 stycznia 2013 roku w siedzibie Urzędu Gminy Lubań odbyło się spotkanie Wójta Gminy Lubań Zbigniewa Hercunia z przedstawicielami LZS-ów z terenu Gminy Lubań.
W trakcie spotkania Wójt przedstawił zebranym zasady udzielenia dotacji wspierających działalność klubów w zakresie wspierania propagowania sportu wśród dzieci i młodzieży na 2013 rok.
W 2013 roku dotacja zostanie udzielona na podstawie ustawy o sporcie. Tak więc nie będzie ogłoszony konkurs, na który trzeba składać oferty. Wysokość dotacji ustali Wójt, po uzyskaniu opinii Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.
Bardzo ważnym punktem spotkania było omówienie budowy szatni na boiskach, oraz innych ważnych problemów nurtujących obie strony.
23 01 2013

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań