biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251794

 

 

Ogłoszenia    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Aktualności


Znajdź...

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI XV EDYCJI COCA–COLA CUP 2013
12 maja 2013 gimnazjaliści z województwa dolnośląskiego rywalizowali na boisku przy Hotelu GEM o miano najlepszych w swoim regionie i awans do finału krajowego Coca- Cup 2013. Nie zabrakło emocjonujących meczów, pięknych goli i efektownych parad bramkarskich. Spośród 16 drużyn męskich, które zakwalifikowały się do tego etapu, najlepsi okazali się reprezentanci Gimnazjum nr 38 z Wrocławia, którzy po zaciętym pojedynku w finale pokonali 2:1 Zespół Szkół nr 3 w Lubinie.

Do rozgrywek przystąpiło też osiem najlepszych drużyn żeńskich w województwie. Na najwyższym stopniu podium stanęły dziewczęta z Gimnazjum nr 1 w Boguszowie-Gorcach, które w finałowym spotkaniu, w pięknym stylu pokonały 2:0 rywalki z Gimnazjum w Bierutowie.
Kolejny raz z bardzo dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta z Gimnazjum w Pisarzowicach które po raz 3 z rzędu znalazły się finale dolnośląskim.
Piłkarki z Pisarzowic zajęły 3 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej tuż za faworytkami całego turnieju, późniejszymi finalistkami i ostatecznie uplasowały się na 5 miejscu w całej imprezie.
Gimnazjum w Pisarzowicach reprezentowały: Monika Konopska, Kornela Woźna ,Klaudia Strychacz , Natalia Kryjak ,Gabriela Grabowska, Sandra Ciupak ,Karolina Rosa, Klaudia Kalinowska, Patrycja Kopeć i Patrycja Kryjak. Opiekun drużyny: Andrzej Urban
Finał wojewódzki Coca-Cola Cup to nie tylko rozgrywki gimnazjalistów. W Strefie Aktywnego Życia czekało wiele atrakcji. Młodzi kibice najchętniej spędzali czas grając w żywe piłkarzyki. Ponadto adepci futbolu chętnie uczyli się zagrań piłkarskich, prezentowanych w strefie Roberta Lewandowskiego, ambasadora turnieju. W konkursie dla gimnazjów punkty dla swojej szkoły zdobywało ponad stu uczniów. Z kolei rodzice chętnie korzystali z możliwości porozmawiania z ekspertem z Polskiego Towarzystwa Dietetyki, który podpowiadał, jak dbać o dietę dzieci i młodzieży oraz jak zrównoważyć spożywane kalorie aktywnością fizyczną.
22 05 2013


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze