Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu lubańskiego
Dnia 21 czerwca 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Lubaniu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu lubańskiego za rok szkolny 2012/2013. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Starostwa, Dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najlepsi sportowcy.
Za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013 statuetki otrzymali następujący uczniowie: Stolarczyk Aleksandra, Alicja Bawer, Julia Zwolińska, Gabriela Grabowska, Oliwia Kuberna, Patrycja Kowalczuk, Żaneta Staroń, Klaudia Szłabowicz, Barbara Woźniak, Mariusz Gil, Brajan Szlachta, Piotr Szymański, Jakub Kościecha, Kamil Młynarski, Kamil Smurzyński, Marcin Szymków, Sebastian Gawroniuk, Piotr Kwiatkowski.
Wyniki współzawodnictwa powiatowego szkół gimnazjalnych:
Kategoria dziewcząt
1.Gimnazjum Pisarzowice
2.Gimnazjum nr 3 Lubań
3.Gimnazjum nr 2 Lubań

Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy, a zdobywcy miejsc I-III puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu.
Statuetkami za promocję powiatu i pracę na rzecz sportu dzieci i młodzieży nagrodzono następujących nauczycieli: Chorzępa Przemysław, Sośniak Zbigniew, Stycharz Sebastian, Durlak Adam, Zimowicz Jarosław, Urban Andrzej - nauczyciel wychowania fizycznego, Sudomlak Krzysztof oraz Ścieżka Łukasz.

26 06 2013

Schronisko dla zwierząt

Spotkanie informacyjne pt. „Inwestycje badawczo-rozwojowe i usługi szkoleniowe dla firm”

Odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Lubań