Samorządowe Przedszkole w Radogoszczy
Od dnia 2 września 2013 roku przy Szkole Podstawowej w Radogoszczy zaczęło funkcjonować Samorządowe Przedszkole. Od tego dnia placówka w Radogoszczy funkcjonuje jako Zespół Szkolno-Przedszkolny. Do przedszkola uczęszczają dzieci do dwóch grup wiekowych: grupa 3-4 latków w liczbie 16 dzieci , grupa 5-6 latków w liczbie 25. Prace nad uruchomieniem działalności przedszkola trwały w okresie wakacji. Ten krótki okres przygotowań zaowocował pięknymi, kolorowymi salami gotowymi na przyjęcie przedszkolaków. Nasze przedszkole otwarte jest także dla dzieci spoza terenu Gminy Lubań w godzinach od siódmej do szesnastej. Dzieci oprócz opieki wykwalifikowanej kadry maja zapewnione wyżywienie na czas pobytu. Lokalizacja przedszkola zapewnia bezpieczny i pobyt w przyjaznej atmosferze wpływającej na prawidłowy rozwój dzieci. Zachęcamy rodziców i opiekunów, którzy chcieliby zapisać swoje pociechy do przedszkola o zainteresowania się naszą placówką.
Wszelkie informacje dla rodziców dostępne są sekretariacie Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Radogoszczy, bądź pod numerem telefonu 75 722 23 42 oraz na stronie www.spradogoszcz.edupage.org

22 10 2013

Schronisko dla zwierząt